Özgür Özel'den CHP'lilere çağrı: Halka gidin 'istediğinizi yaptık, değiştik, şimdi kazanma zamanı' deyin

Özgür Özel'den CHP'lilere çağrı: Halka gidin 'istediğinizi yaptık, değiştik, şimdi kazanma zamanı' deyin
CHP'nin yeni genel başkanı Özgür Özel, memleketi Manisa'dan CHP'lilere seslendi: Halka gidin 'istediğinizi yaptık, biz değiştik, gençleştik, güçlendik. Partinin kapıları size açık, şimdi hep birlikte kazanma zamanı' deyin

Artı Gerçek - CHP'nin yeni genel başkanı Özgür Özel, ilk ziyaretini memleketi Manisa'ya gerçekleştirdi.

Özel'in, CHP Manisa İl Başkanlığı'nda yaptığı açıklamadan öne çıkanlar şöyle:

"Bugünlerde Özgür Özel'in hayat hikayesi konuşuluyor. Kısaca bahsedeyim; (alanda bulunan bir binayı göstererek) her şey şu balkonda başladı.

2009'da şunu söylemiştim; uzun, zorlu bir yola çıkıyoruz. Bugün burada teşekkür için bulunuyorum. Sağ olun, var olun. Bundan sonra esas yürüyüş başlıyor. İl başkanlarım şunu söylüyor; 'hiç görülmedik bir hava, heyecan var.' Manisa'dan başka bir yürüyüşe başlıyoruz. CHP sizi bekliyor. Hepinize söylemek istediğim şudur; iş için, aş için, mutluluk için bize destek verin. Hep birlikte başaralım.

'ÜYE KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ'

Derhal bir üye kampanyası başlatıyoruz. Kongrelerimizde dedik ki halk ayağa kalkmak istiyor. Delegelerimiz halka sordular, değişimi gerçekleştirdiler. Değiştik, güçlendik. Şimdi hep birlikte kazanma zamanıdır.

CHP'LİLERE ÇAĞRI

Derhal bir üye kampanyası başlatıyoruz. Halk artık iktidarı değiştirecek bir CHP istiyor. Bütün CHP'lilere diyorum ki; halka gidin 'istediğinizi yaptık, biz değiştik, gençleştik, güçlendik. Partinin kapıları size açık, şimdi hep birlikte kazanma zamanı' deyin. Önümüzdeki yerel seçimde başarılı olursak bu iktidar daha fazla duramaz. Yerel seçimler iktidarın anahtarı olacak.

'PARTİYİ, İKTİDAR YAPANA KADAR DURMA YOK'

Hep birlikte çalışacağız, iktidarı değiştireceğiz.

CHP'nin parti içi hiçbir meselesi kalmadı. Bundan sonra birlik olacak, beraberlik olacak.

Eşim Didem'le birlikte yarın Ankara'ya gidiyoruz. Kemal bey ve Selvi hanımın evlerinde kahvelerini içiyoruz. Sonra hep birlikte devir teslim törenini yapacağız, hep birlikte iktidar yürüyüşünü başlatacağız.

Belediye başkanlarının seçiminde millet kimi istiyorsa ona görev vereceğiz. Bu partiyi iktidar yapana kadar durmak yok."

Öne Çıkanlar