Hatimoğulları'ndan Akdeniz Belediyesi'ne ziyaret: 'Halkla birlikte yöneteceğiz'

Hatimoğulları'ndan Akdeniz Belediyesi'ne ziyaret: 'Halkla birlikte yöneteceğiz'
DEM Parti Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları, Akdeniz Belediyesi önünde yapılacak buluşma öncesi belediyeyi ziyaret etti. Hatimoğulları, "Halkın içinde daha çok olacağız, halkla birlikte belediyeyi yöneteceğiz" dedi.

Artı Gerçek - Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları, Mersin Akdeniz Belediyesi'ni ziyaret etti. Akşam saatlerinde belediye önünde “Belediyeler halkındır gaspa izin vermeyeceğiz” şiarıyla gerçekleştirilecek buluşma öncesi yapılan ziyarette çok sayıda kişi katıldı. Akdeniz Belediyesi Eşbaşkanları Hoşyar Sarıyıldız ve Nuriye Arslan ile meclis üyeleri Hatimoğulları'nı karşıladı.

Ziyarette konuşan Hatimoğulları, belediyenin tüm borçlarına rağmen hizmet üretebilmesi için destek sunacaklarını belirttti. Hatimoğulları, "Halkın içinde daha çok olacağız, halkla birlikte yöneteceğiz, halkın görüşlerini alarak yöneteceğiz” dedi.

mrs-14-06-2024-akdeniz-belediyesi-hatimogullari-ziyaret10.jpg

Akdeniz Belediyesi Eşbaşkanı Nuriye Arslan da kentin kozmopolit yapısına işaret ederek, "Büyük bir beklenti var, büyük bir umut var. Yaklaşık 7-8 yıldır bu kıymetli renkler, bu hakikatler görmezden gelinmiş" dedi. Arslan, halka hak ettiği hizmeti sunmaya hazır olduklarını ifade etti. (MA)

Öne Çıkanlar