İmamoğlu ve Yavaş'tan çağrı: Türkiye Gönüllüleri’ne katılarak sandıklarda sorumluluk üstlenin

Yayınlanma:
A+ A-
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan ortak sandık güvenliği çağrısı geldi. Sosyal medya hesaplarından aynı anda paylaşım yapan İmamoğlu ve Yavaş,

Artı Gerçek - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu ve ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesaplarından paylaştığı video ile sandıklarda sorumluluk üstlenme çağrısı yaptı.

İmamoğlu yaptığı paylaşıma, "14 Mayıs’ta yeni bir dönemi beraber başlatacağız. Millet İttifakının platformu olan Türkiye Gönüllüleri’ne katılarak sandıklarda sorumluluk üstlenin" notunu düştü. Ayrıca Türkiye Gönüllüleri'ni etiketledi.

İmamoğlu, “Seçim günü sandıkların başında olacak ve tüm oylarımıza sahip çıkacağız ki; elektriklerin kesilmesine trafolara kedilerin girmesine müsaade etmeyelim” dedi.

Videoda İmamoğlu şunları söyledi:

“14 Mayıs'ta yeni ve umut dolu bir dönem başlıyor. Milleti yoksulluğa ve çaresizliğe mahkum eden bu bozuk düzenden hep birlikte kurtulacağız. Hem cumhurbaşkanlığı hem milletvekili seçimlerinde büyük başarı kazanacağımızdan en küçük bir şüphem yok. Ama bunun için sandık güvenliğini sağlama almamız gerekiyor. Zira seçim kazanmanın yolu sadece vatandaştan oy almaktan değil aynı zamanda oyları koruyabilmektedir de geçiyor. Seçim günü sandıkların başında olacak tüm oylarımıza sahip çıkacağız ki, elektriklerin kesilmesine trafolara kedilerin girmesine müsaade etmeyelim. Bu seçimde sandığa sahip çıkmak demek, ülkemize sahip çıkmak demek. Gelin hep birlikte bir tarih yazalım. İster desteklediğiniz partinin sandık görevlisi olun, isterseniz Millet İttifakı'nın platformu olan Türkiye gönüllerine katılarak sandıklarda sorumluluk üstlenin. Bu seçimi milletçe kazanacağız, birlikte çalışacak ve birlikte başaracağız. Her şey çok güzel olacak.”

MANSUR YAVAŞ DA VİDEO PAYLAŞTI

Mansur Yavaş da "14 Mayıs’ta yeni bir dönemi beraber başlatacağız" ifadelerine yer verdiği paylaşımında "Tüm vatandaşlarımızı Millet İttifakının platformu olan Türkiye Gönüllüleri’ne katılarak sandıklarda sorumluluk üstlenmeye davet ediyorum" çağrısında bulundu.

HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar