İmamoğlu’nu ziyaret eden Özel: CHP'yi yapılacak ilk seçimlerde iktidara taşıma sorumluluğumuz var

İmamoğlu’nu ziyaret eden Özel: CHP'yi yapılacak ilk seçimlerde iktidara taşıma sorumluluğumuz var
Saraçhane’de yapılacak miting öncesi İBB Başkanı İmamoğlu’nu ziyaret eden CHP lideri Özel, genel seçim mesajı verdi. Özel, “CHP'yi yapılacak ilk seçimlerde iktidara taşıma sorumluluğumuz var” dedi.

Artı Gerçek - CHP Genel Başkanı Özgür Özel Saraçhane'de bugün yapılacak miting İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti. Özel, Türkiye'de CHP belediyeciliğinin İstanbul'daki hizmetleri öncülüğünde markalaştığını söyleyerek, “Buraları böyle yönetenler Türkiye'yi de iyi yönetirler diyerek CHP'yi yapılacak ilk seçimlerde iktidara taşıma sorumluluğumuz var" dedi.

‘YENİ VE ÇOK GÜÇLÜ BİR YAPI HAZIRLANDI’

İmamoğlu’na yaptığı ziyarette genel seçim mesajı veren Özel, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Bu dönem geçen dönemin aksine belediye meclis çoğunluğunun da grubumuzda olduğu ve bundan sonraki süreçte hizmetleri yaparken daha az engellenebileceğimiz bir süreç olacak CHP'nin markalaşan hizmetleri tüm Türkiye'ye yayılıyor. Kreşler, yurtlar ile ilgili çabalar var. Biz bu konuda İstanbul ve Ankara başta olmak üzere geçmiş dönemde çok başarılı belediyecilik uygulamalarıyla diğer şehirlerde yapılan işlerin artık bir eşgüdüm halinde tüm Türkiye'de aynı yüzle vatandaşlarımıza sunulmasını önemsiyoruz.

Bunun için CHP'li belediyelerde eğitim, eşgüdüm ve denetimin sağlanacağı yeni ve çok güçlü bir yapı hazırlandı. Önümüzdeki dönemde CHP'li tüm belediyelerde vizyoner hizmetin yayıldığını ve eşgüdüm halinde yürütüldüğünün görecekler. CHP'nin israftan kaçan belediyeciliğinin İstanbul'da bir dönem daha tescillenmesi gerekiyordu. Bu seferki sorumluluğumuz CHP'nin adil ve kamucu yönetim anlayışının buraları böyle yönetenler Türkiye'yi de iyi yönetirler diyerek CHP'yi yapılacak ilk seçimlerde iktidara taşıma sorumluluğumuz var."(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar