MHP'li Feti Yıldız'dan, Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki: Türk yargısı önünde hesap vereceksin

MHP'li Feti Yıldız'dan, Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki: Türk yargısı önünde hesap vereceksin
Yayınlanma:
A+ A-
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun, partisinin grup toplantısında AKP ve MHP milletvekillerine ilişkin sözlerine MHP'li Feti Yıldız'dan tehdit içeren yanıt geldi: 322 Milletvekiline yaptığın bu hakaretlerin hesabını Türk yargısı önünde vereceksin.

Artı Gerçek - MHP İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun parti grup toplantısında AKP ve MHP milletvekillerini eleştirerek yaptığı açıklamayı hedef aldı.

Kılıçdaroğlu'nun sözlerini alıntılayarak X hesabından açıklama yapan Yıldız, “Kılıçdaroğlu, Milli iradeye karşı hazımsızlığını dünya alem biliyor. Şu hususu unutma: Diğer dosyalarına ek olarak 322 Milletvekiline yaptığın bu hakaretlerin hesabını Türk yargısı önünde vereceksin" dedi.

ekran-goruntusu-2023-10-03-201125.jpg

Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında, "Bu meclise ben ‘Gazi Meclis’ demiyorum. Niçin? Gazi Meclis, Milli Kurtuluş Savaşı’nı veren ve Milli Kurtuluş Savaşı’nı yöneten meclistir. Bu meclis saraydan alınan talimatla, AK Parti ve MHP Milletvekillerinin el kaldırdığı ve indirdiği, 19 Mayıs hareketinin yapıldığı bir meclistir" demişti. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar