Zonguldak'ta CHP'li belediyeye baltalı saldırı

Zonguldak'ta CHP'li belediyeye baltalı saldırı
Yayınlanma:
A+ A-
Zonguldak'ın Kilimli ilçesine bağlı CHP'li Çatalağzı Belediyesi'ne iki kişi tarafından saldırı gerçekleştirildi. Balta ve levyelerle belediyeye giren saldırganlar yakalandı. Belediye Başkanı Akgün, "Birileri tarafından gönderildiğini düşünüyorum" dedi.

Artı Gerçek - Zonguldak'ın CHP'li Çatalağzı Belediyesi'nde dün gece saatlerinde balta ve levyeli saldırı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Adnan Akgün'ün makam odasına girerek cam ve çerçeveleri indiren iki saldırgan kısa süre sonra yakalandı.

Dün gece saatlerinde Zonguldak'ta CHP'li Çatalağzı Belediyesi'ne gelen iki saldırgan ellerindeki balta ve levye ile belediyenin giriş kapısını kırarak içeri girdi. Gazete Duvar'ın haberine göre; Belediye Başkanı Adnan Akgün'ün odasının kapısını kırarak içeri giren saldırganlar makam odasını yerle bir etti. Cam ve çerçeveleri kıran saldırganlar, olaydan kısa bir süre sonra yakalandı.

'BİRİLERİ TARAFINDAN GÖNDERİLDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM'

Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün, olayın siyasi ve birileri tarafından yönlendirme olduğunu belirterek, "Yakalanan şahıslar alkollü. Ama kesinlikle birileri tarafından gönderildiğini düşünüyorum. Bu çağda bu kafa... Kamu malına insan nasıl böyle zarar verir, anlamıyorum. Yasal süreci sonuna kadar takip edeceğim" dedi. (Kaynak)

Öne Çıkanlar