Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye çalım: Zaha'yı KAP'a bildirdi

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye çalım: Zaha'yı KAP'a bildirdi
Yayınlanma:
A+ A-
Galatasaray, adı Fenerbahçe ile anılan Wilfried Zaha ilgili sürpiz yaptı. Sarı kırmızılı kulüp, ünlü futbolcu ile görüşmelere başladığını KAP'a bildirdi.

Artı Gerçek - Galatasaray, Wilfried Zaha ile görüşmelere başladığını KAP'a bildirdi.

Son olarak Crystal Palace forması giyen ve sözleşme yenilemediği için bonservisi elinde olan Zaha’nın adı Suudi Arabistan ekiplerinin yanı sıra Lazio ve Fenerbahçe ile de anılıyordu.

Galatasaray’ın KAP’a yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Profesyonel Futbolcu Dazet Wilfried Armel Zaha’nın kulübümüze transferi konusunda futbolcu ile resmi görüşmelere başlanmıştır.”

Kariyerinde Crystal Palace, Cardiff ve Manchester United formaları giyen 30 yaşındaki futbolcu 2 kez İngiltere Milli Takımı’nın formasını giydikten sonra Fildişi Sahili Milli Takımı’nda da 31 kez görev aldı.

GALARATASARAY'DAN 'ALİ CABBAR'LI PAYLAŞIM

Galatasaray, sosyal medya hesabından Emir Can İğrek'in son şarkısı 'Ali Cabbar' ile Zaha paylaşımı yaptı. Galatasaray, paylaşımına "ZAHAHAHA ???? ????" notunu düştü. (HABER MERKEZİ)

ALİ CABBAR ŞARKISININ HİKAYESİ

Yazılanlara göre; Tekirdağ'ın küçük bir köyünde yaşayan Ali Cabbar, beş çocuklu ailenin ortanca oğludur. Köydeki düğünlerde babasıyla gırnata çalıyordur. Ali Cabbar yine bir gün gittiği bir düğünde köyünden bir kıza sevdalanır. Ancak kızın ailesi kızı isteyen bir başkasıyla nişanlar. Bir gün babasının 'Al gırnatanı oğlum, akşama düğün var. Yürü Ali Cabbar.' demesi üzerine düğüne doğru yola çıkar. Ali Cabbar, gittiği düğünde gırnatasını çalarken sevdiği kızın evlendiğini görür. Aşkı artık kara sevdaya dönene Ali Cabbar gördüklerinden sonra askere gitmeye karar verir. 6-7 ay sonra ise köye Ali Cabbar'ın öldüğü haberi gelir.

Öne Çıkanlar