Amedspor'dan 'transfer' açıklaması: Resmi süreç tamamlanınca bilgilendirme yapılacak

Amedspor'dan 'transfer' açıklaması: Resmi süreç tamamlanınca bilgilendirme yapılacak
TFF 1’inci Lig'e yükselen Amedspor'da yeni dönem hazırlıkları sürerken yapılacak transferler merak konusu oldu. Kulüpten yapılan açıklamada, sadece resmi süreç tamamlandıktan sonra bilgilendirme yapılacağı belirtildi.

Artı Gerçek - TFF 1.Lig'e yükselen Amedspor'da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Teknik Direktör olarak Ersun Yanal’la anlaşan Amedspor'un hedefi gelecek sezonda Süper Lig'e mücadele etmek.

Bununla beraber transfer görüşmelerini sürdüren Amedspor'dan yeni açıklama geldi.Açıklamada servis edilen transfer haberlerine itibar edilmemesi çağrısı yapıldı.

Amedspor Kulüp Yönetimi’nden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Sadece ilgili yöneticilerimiz tarafından yürütülen ve sadece ilgili yöneticilerimizin bilgisi dahilinde olan başta yeni transfer görüşmeleri olmak üzere, kamuoyuna servis edilen ya da kamuoyunu meşgul eden hiçbir habere itibar etmemenizi rica ediyoruz. Kulüp ve camia menfaatlerimiz gereği, sadece resmi süreç tamamlandıktan sonra gerekli kamuoyu bilgilendirmelerinin yapılacağını bilgilerinize ve anlayışınıza arz ediyoruz.” (SPOR SERVİSİ)

Öne Çıkanlar