Bayern Münih - Galatasaray maçı şifresiz nasıl izlenir?

Bayern Münih - Galatasaray  maçı  şifresiz nasıl izlenir?
Yayınlanma:
A+ A-
Bayern Münih - Galatasaray maçı bugün saat 23.00'de oynanacak. Peki, Bayern Münih - Galatasaray maçı hangi kanalda yayınlanacak? Şampiyonlar Ligi'ndeki Bayern Münih - Galatasaray maçı canlı olarak hangi kanallardan ücretsiz izlenebilir?

Artı Gerçek - UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda yer alan Galatasaray, bu akşam deplasmanda Bayern Münih'le karşılaşacak. Bayern Münih Galatasaray mücadelesini canlı seyretmek isteyenler araştırmalarına başladı. Türkiye'de Şampiyonlar Ligi yayın haklarını, ücretli kanal olan Exxen elinde bulunduruyor. Bugün Allianz Arena’da akşam saat 23.00’da oynanacak karşılaşmanın ücretsiz olup olmayacağı ve tek maç satın alma seçeneği araştırılıyor. Şampiyonlar Ligi Galatasaray maçı ücretsiz mi, şifresiz mi yayınlanacak? Şampiyonlar Ligi Galatasaray maçı şifresiz olarak nasıl izlenebilir?

GALATASARAY MAÇI HANGİ KANALLARDEN İZLENEBİLİR?

Galatasaray’ın yer aldığı Şampiyonlar Ligi’nin Türkiye yayın hakları Exxen’de bulunuyor. Daha önce oynanan Manchester United ve Bayern Münih karşılaşmaları TV8.5 ekranlarından şifresiz olarak yayınlanmıştı. Ancak şimdilik böyle bir durum bulunmuyor.

Tek maçlık üyelik paketi bulunmayan Exxen’in aylık ücreti 157 lira.

Azerbaycan’ın CBC Sport kanalı, bu maçı hem uydu hem de YouTube üzerinden şifresiz olarak yayınlayacağını açıkladı.

Maçı CBC Sport kanalından veya CBC Sport’un YouTube sayfasından canlı izleyebilirsiniz.

ŞAMPİYONLAR LİGİ A GRUBU PUAN DURUMU

1- Bayern Münih 9

2- Galatasaray 4

3- Manchester United 3

4- Kopenhag 1
(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar