Beşiktaş'ın yeni hoca arayışı: 'Van Bronckhorst ile görüşülüyor'

Beşiktaş'ın yeni hoca arayışı: 'Van Bronckhorst ile görüşülüyor'
Fernando Santos ile yollarını ayıran Beşiktaş teknik direktör arayışlarına devam ediyor. Beşiktaş'ın eski yöneticisi Erol Kaynak: "Yönetim şu anda Giovanni van Bronckhorst ile görüşüyor."

Artı Gerçek - Portekizli teknik direktör Fernando Santos ile yollarını ayıran Beşiktaş, takımı sezon sonuna kadar Serdar Topraktepe'ye emanet etti. Yönetim yeni sezon için teknik direktör arayışlarını hızlandırdı.

Beşiktaş'ın eski yönetim kurulu üyesi Erol Kaynar, Hollandalı teknik direktör Giovanni van Bronckhorst'un gündemde olduğunu söyledi.

Radyospor'da konuşan Kaynar, ''Bence yabancı bir teknik adam düşünüyor. Sayın başkan yüzde 50-50 demişti; yani yabancı da yerli de olabilir demişti; ancak ben olasılığın yabancı teknik direktörden yana yükseldiğini görüyorum. Artık teknik direktörde hata yapmamak gerek. Yönetim şu anda Giovanni van Bronckhorst ile görüşüyor. Bence doğru bir isim. Bir kere çok tecrübeli bir teknik adam. Futbolculuk dönemi de çok iyi. Tabii ki Türk futboluna uyum sağlaması çok önemli. Yönetim bu konuda hassasiyetle çalışıyor'' dedi.

Giovanni VAN BRONCKHORST KİMDİR?

Giovanni van Bronckhorst, futbolculuk kariyerinde Arsenal, Barcelona ve Feyenoord'da oynadı. Antrenörlük kariyerine Feyenoord'da başlayan Hollandalı teknik adam, daha sonra Çin'in Guangzhou City takımı ve İskoçya'nın Glasgow Rangers takımında görev yaptı. (SPOR SERVİSİ)

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar