Beşiktaş'ta başkanlığa bir aday daha

Beşiktaş'ta başkanlığa bir aday daha
Yayınlanma:
A+ A-
Olağanüstü genel kurula giden Beşiktaş kulübünde Serdar Adalı adaylığını açıkladı. Daha önce Hasan Arat adaylığını açıklamıştı.

Artı Gerçek - Beşiktaş'ta yönetim değişikliği öncesi başkanlık koltuğu için bir aday daha çıktı. Serdal Adalı, Beşiktaş Kulübü'nde yapılacak seçimde başkan adayı olduğunu açıkladı.

Beşiktaş'ta daha önce Hasan Arat, başkan adaylığını açıklamıştı. Beşiktaş Kulübü'nde olağanüstü genel kurul 26 Kasım - 3 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. Mevcut başkan Ahmet Nur Çebi, aday olmayacağını açıklamıştı.

Serdal Adalı, Beşiktaş'taki kongre öncesi basın toplantısı düzenledi. Adalı, "Büyük Beşiktaş ailesi, Beşiktaş'ımızın bugün tarihinde hiçbir döneminde eşi benzeri görülmemiş bir duruma sokulmuştur. Ben, bu camia için en ağır bedeli ödemiş Beşiktaşlılardan biriyim. Benim buna seyirci kalmam söz konusu olamaz. Bu süreçte adaylığımızı destekleyen isimlerden, camianın size vefa borcu var söylemlerini çok duyuyorum. Yapmaya çalıştıklarımızın Beşiktaş camiasında karşılık bulduğunu görmek bizi mutlu ediyor ve cesaret veriyor" dedi. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar