Daum kansere yakalandı

Daum kansere yakalandı
Yayınlanma:
A+ A-
Türkiye'de uzun yıllar teknik direktörlük yapan Christoph Daum kansere yakalandığını açıkladı. Daum bir de tavsiyede bulundu: Zamanında kanser taramasına girin.

Artı Gerçek - Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor'da teknik direktörlük yapan Christoph Daum, sosyal medya hesabından sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı. Kansere yakalandığını duyuran Daum, hastalıkla tüm gücüyle mücadele edeceğini söyledi.

"Merhaba sevgili futbolseverler! Bugün sizlerle çok kişisel bir mesaj paylaşmak istiyorum" diyen Daum, sağlık durumuna ilişkin şu açıklamayı yaptı:

"Son aylarda kendimi sosyal hayattan soyutlamak zorunda kalmıştım. Maalesef rutin kontrollerimde Kanser teşhisi konuldu. Prof. Dr. Jürgen Wolf ve ekibinin kontrolündeyim. Beni bilirsiniz, savaşçıyımdır. Bu zorlukla da pozitif bir şekilde ve tüm gücümle mücadele edeceğim. Mümkün olan en kısa sürede iyileşmek için mahremiyete ihtiyacım olduğunu saygıyla sizlere söylemek istiyorum. Destek mesajlarınız beni mutlu ediyor, hepinize teşekkür ederim. Sizlere bir tavsiyede bulunmak isterim: Zamanında kanser taramasına girin." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar