Dört kulüpten Erdoğan'a tebrik mesajları

Dört kulüpten Erdoğan'a tebrik mesajları
Yayınlanma:
A+ A-
Seçim sonuçlarının ardından Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor spor kulüpleri Erdoğan'a tebrik mesajları yayınladı.

Artı Gerçek - Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'nin 13. Cumhurbaşkanı seçildiğinin ilan edilmesini ardından spor kulüplerinden de Erdoğan'a tebrik mesajları geldi.

Sosyal medya hesaplarından tebrik mesajı yayınlayan kulüpler şöyle:

GALATASARAY

"28 Mayıs 2023 tarihinde ülkemize yakışır demokratik olgunlukla gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin ikinci turunda milletimizin teveccühüyle gerekli çoğunluğu sağlayarak yeniden seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, görevinde başarılar dileriz. Bu vesileyle yeni dönemde Gazi Meclisimizde görev yapacak tüm milletvekillerimize de başarılar dileriz. Seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

FENERBAHÇE

"28 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen seçim sonuçları neticesinde yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor; Vatanımızın istikbali, bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği için sonuçların hayırlı olmasını diliyoruz."

BEŞİKTAŞ

"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Tebrik Ederiz

Bugün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminde aziz milletimizin teveccühleriyle yeniden Cumhurbaşkanımız seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Beşiktaş Camiası olarak tebrik eder, yeni dönemin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

ekran-goruntusu-2023-05-29-040122.jpg

TRABZONSPOR

"Büyük bir demokratik olgunluk içerisinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda milletimizin teveccühüyle yeniden bu göreve seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, ülkemizin yeni yüzyılında bağımsızlığımızın ve bölünmez bütünlüğümüzün daha da güçlendirilmesi amacıyla yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görev alacak tüm milletvekillerimizi de kutluyor, sonuçların ülkemizin istikbali için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz." (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar