Emre Mor Fatih Terim'i bu sözlerle ikna etti

Emre Mor Fatih Terim'i bu sözlerle ikna etti
Yayınlanma:
Güncelleme: 16 Kasım 2019 01:29
A+ A-
Emre Mor: Fatih Terim ile güçlü bir ilişkimiz var. Onunla tekrar çalışacağım için mutluyum.

Galatasaray'ın Celta Vigo'dan transfer ettiği Emre Mor'un, teknik direktör Fatih Terim'i "Hocam bana bu şansı verin. Bana inanırsanız sizi mahcup etmem. Benden ne bekliyorsanız daha fazlasını vermek için elimden geleni yapacağım" diyerek transfere ikna ettiği ileri sürüldü.

Galatasaray'ın transferi için kulübü Celta Vigo ve kendisiyle görüşmelere başlandığını duyurduğu futbolcu Emre Mor, dün akşam saatlerinde İstanbul'a geldi. Genç futbolcuyu, İstanbul Havalimanı'nda Galatasaray Kulübü yetkilileri karşıladı.

Havalimanında basın mensuplarına açıklamada bulunan Emre Mor, Galatasaray'ın büyük bir kulüp olduğunu vurgulayarak, "Uzun süredir bekliyordum, sonunda geldiğim için mutluyum. Fatih Terim ile güçlü bir ilişkimiz var. Onunla tekrar çalışacağım için mutluyum. Büyük bir teknik direktör. Antrenmanlara çıkacağım, ardından tek tek maçlara odaklanacağız. Sonrasında eminim başarılı olacağız" ifadelerini kullandı.

'BANA İNANIRSANIZ SİZİ MAHCUP ETMEM'

Öte yandan 8 Temmuz'da Florya'ya gelerek Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile görüşen 22 yaşındaki futbolcunun, "Hocam bana bu şansı verin. Bana inanırsanız sizi mahcup etmem. Benden ne bekliyorsanız daha fazlasını vermek için elimden geleni yapacağım" ifadelerini kullandığı iddia edildi.

Terim’in bu görüşmeden sonra ilk kez A Milli Takım’a çağırdığı Mor'un transfer edilmesiyle ilgili düşüncelerini şekillendirdiği ileri sürüldü. (HABER MERKEZİ)
 

Öne Çıkanlar