Fenerbahçe ilk transferini açıkladı

Fenerbahçe ilk transferini açıkladı
Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş'ın sözleşmesinin iki yıllığına uzatıldığını ve Karagümrük forması giyen Levent Mercan'la üç yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı

Artı Gerçek - Yeni sezon kadrosunu kurma çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'den ilk transfer açıklaması geldi. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada geçtiğimiz sezon Karagümrük forması giyen Levent Mercan ile üç yıllık sözleşme imzalandığı duyuruldu. Açıklamanın ayrıca Mert Hakan Yandaş ile de iki yıl sözleşme yenilendiği bilgisi yer aldı.

Fenerbahçe’den yapılan açıklama şöyle:

“Futbol A Takımımızın yeni sezon hazırlıkları Teknik Direktörümüz Jose Mourinho önderliğinde başlamıştır. Bu doğrultuda; Takımımızın kaptanlarından Mert Hakan Yandaş ile sözleşme yenilenmiştir. 2 yıl daha Çubuklu formamızı terletecek Mert Hakan Yandaş’a parçası olduğu Fenerbahçemiz ile başarılar dileriz.

Kulübümüz yine yeni sezon planlaması kapsamında; geçtiğimiz sezon Fatih Karagümrük forması giyen Levent Mercan ile de 3 yıllık anlaşmaya varmıştır. Levent Mercan’a Fenerbahçe’mize hoş geldin diyor; Sarı Lacivert renklerimizle başarılar diliyoruz." (SPOR SERVİSİ)

Öne Çıkanlar