Altın Kelebek törenine Bürsin'in 'konuşamaması' damga vurdu: Okey, okey, alright...

Altın Kelebek törenine Bürsin'in 'konuşamaması' damga vurdu: Okey, okey, alright...
49. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde ödül alan isimlerden biri olan Kerem Bürsin, ödül konuşmasına ingilizce başlayıp Türkçeye geçmeye çalışırken toparlayamayınca törende alay konusu oldu. Rüştü Onur Atilla, sahnede Bürsin'in taklidini yaptı.

Artı Gerçek - Bu sene oyuncu Cem Davran ve sunucu, model Çağla Şıkel'in sunumuyla gerçekleşen 49. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde, En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu Ödülü Kerem Bürsin'in oldu. Bürsin'in ödül konuşması sırasındaki tavırları ve konuşmanın giriş bölümünü ingilizce yapması sosyal medyada gündem oldu.

Oyuncu sahneden inerken geceyi sunan isimlerden Cem Davran, Bürsin'i ingilizce tebrik ederek tiye aldı. Güldür Güldür Şov oyuncularından Rüştü Onur Atilla da Bürsin'in taklidini yaparak salonu kahkahaya boğdu.

CÜMLELERİ TOPARLAMAKTA ZORLANDI

Ödülünü kendisi gibi televizyon dünyasının genç isimlerinden biri olan oyuncu Melis Sezen'den alan Bürsin, konuşmasını Türkçe ve İngilizce yapmaya çalışırken cümleleri toparlamakta zorlandı.

Kerem Bürsin, konuşmasında "Okey okey, alright. Beni bu ödüle layık gördüğünüz için teşekkür ederim" diyerek yapım ekibine ve partnerine teşekkür etti. Bürsin'in konuşmaya başlarken sürekli İngilizce kelimeler söylemesi ve duraksaması da tepki çekti. Oyuncunun konuşmasını yarı İngilizce yarı Türkçe yapmasının ardından sunucu Cem Davran da İngilizce konuşarak tebrik etti.

RÜŞTÜ ONUR ATİLLA, KEREM BÜRSİN'İN TAKLİDİNİ YAPTI

Gecede, Güldür Güldür Show "En İyi Komedi Dizisi" ödülünü kazandı. Ödülü almak için sahneye çıkan ekipten Rüştü Onur Atilla'nın Kerem Bürsin taklidi ise tüm salonu güldürdü. Kerem Bürsin'in sesini ve konuşmasını "Okey okey all right, the man" gibi İngilizce kelimeler söyleyerek taklit eden Onur Atilla son olarak, "Benim İngilizcem bu kadar" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar