Arjen dizisinin çekimlerinde set kazası: Dinamiti fazla koymuşlar, ev patladı

Arjen dizisinin çekimlerinde set kazası: Dinamiti fazla koymuşlar, ev patladı
Başrollerini Ezgi Eyüboğlu ve Tolgahan Sayışman'ın paylaştığı Arjen dizisinin galası yapıldı. Dizinin çekimlerinde yaşadıkları kazayı anlatan Sayışman, sahnede fazla dinamit kullanıldığı için sette kullandıkları evin gerçekten patladığını söyledi.

Artı Gerçek - Dijital dizi ve film izleme platformu Gain'de izleyicilerle buluşacak Arjen adlı dizinin galası Maslak Unıq'de gerçekleşti. Tolgahan Sayışman'ın hem yapımcılığını yaptığı hem de başrolünü Ezgi Eyüpoğlu ile paylaştığı proje öncesinde oyuncu ekibi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Ekip 'Arjen'in hikayesi için "Türkiye ekranlarında çok alışılmadık bir hikâye. Eşi benzerine rastlanmamış bir prodüksiyon var. Senaryosu ve prodüksiyonuna çok emek harcanmış bir iş. Çok beğendiğimiz bir projede bu oyuncu ekibi bir araya geldik" ifadelerini kullandı.

Habertürk'ten Nazif Şahin Karpuz'un haberine göre, Sayışman, sette yaşanan bir kazayı da anlattı. Oyuncu, bir patlama sahnesinde dinamiti fazla koydukları için evi patlattıklarını açıkladı; "Çok ciddi bir prodüksiyon ücreti harcadık" dedi.

'PATLAMA SAHNESİ ÇEKERKEN EV GERÇEKTEN PATLADI'

Çekim esnasında birçok aksilik yaşadıklarını dile getiren Tolgahan Sayışman, "Bir evde patlama sahnesi çekilecekti. Ben çok beğenmemiştim o sahneyi. Benim de bir işim vardı, ben de bu durumdan rahatsız olmayayım diye tekrardan çekmişler ve dinamiti bir sonrakinde fazla koymuşlar. Ev patlamış oldu ve biz de bir ev sahibi olmuş olduk. Kimse har vurup harman savurmadı ama çok ciddi bir prodüksiyon ücreti harcadık" dedi. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar