Beyin kanaması geçirmişti: Oyuncu Nuri Alço taburcu oluyor

Beyin kanaması geçirmişti: Oyuncu Nuri Alço taburcu oluyor
Geçtiğimiz haftalarda rahatsızlanan ve tedavisi devam eden oyuncu Nuri Alço, yarın taburcu olacak. Eşi Burcu Alço "Bu zorlu süreçte yanımızda olup desteğini esirgemeyen herkese ne kadar teşekkür etsem az... Yarın taburcuyuz" açıklamasını yaptı.

Artı Gerçek - Geçtiğimiz haftalarda rahatsızlanan ve tedavisi hala süren Nuri Alço'dan yeni haber geldi. Burcu Alço, eşinin yarın taburcu olacağını sosyal medyadan duyurdu.

Eskişehir'de 6 Nisan'da evinde rahatsızlandıktan sonra kaldırıldığı özel hastanede tedaviye alınan Nuri Alço, 7 Nisan'da Eskişehir Şehir Hastanesi'ne sevk edilmişti.

12 gündür tedavisi süren Nuri Alço'dan bugün iyi haber geldi. Burcu Alço, yaptığı yeni açıklamada eşinin yarın taburcu olacağını duyurdu.

'VARLIĞINA ŞÜKÜRLER OLSUN'

Burcu Alço açıklamasında; "Bu zorlu süreçte yanımızda olup desteğini esirgemeyen herkese ne kadar teşekkür etsem az... Yarın taburcuyuz. 'Evimize seni götüreceğim' demiştim aşkım. Seni çok seviyorum çok... Varlığına, aldığın her nefese şükürler olsun. Bir kez daha binlerce kez daha iyi ki Nuri'm..." ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar