Darülaceze'de tedavi altına alınan Zerrin Özer'den açıklama: Zerrin'iniz gayet iyi

Darülaceze'de tedavi altına alınan Zerrin Özer'den açıklama: Zerrin'iniz gayet iyi
Geçirdiği omurilik ameliyatından sonra yaşadığı sağlık sorunları ve artan kaygı bozukluğu nedeniyle Darulaceze'de tedavi altına alınan Zerrin Özer açıklama yaptı: "Düşkün gibi gösterme çabasını anlamakta güçlük çekiyorum. Zerrin'iniz gayet iyi" dedi.

Artı Gerçek - Anksiyetesi artan sanatçının yakından takip edilebilmesi için doktorunun tavsiyesi üzerine böyle bir karar aldığı öğrenildi. Daha önce omuriliğinden ameliyat olan Özer’in bu sağlık sorununa da çözüm aranacak.

ZERRİN'İNİZ GAYET İYİ!

Haberlerin ardından Zerrin Özer, sosyal medya hesabında açıklama yayınladı:

"Maalesef dünden beri çıkan haberleri şaşkınlıkla izlemekteyim. Her şeyden önce Darülaceze Sn.Hamza Cebeci başkanlığında kendisini sürekli yenileyen ve tüm sağlık çalışanları ve destek ekipleriyle son derece profesyonelce çalışan bir kurumdur. Huzur evi olması haricinde sağlık anlamında destekleyici bir çok birimi bünyesinde barındırmaktadır. Günlük hayatımı hafifte olsa etkileyen bir takım zincir fiziki sağlık problemlerimin tedavisinde özellikle ve kendi isteğimle seçtiğim bu konuda ihtisas sahibi doktorların görev yaptığı kurumun ismini, misyonunu ön yargılı ve yanlış bir şekilde kullanarak, tarafımı düşkün ya da düşmüş gibi gösterme çabasını anlamakta güçlük çekiyorum maalesef. Bu tür amacını aşan konularla gündemi meşgul etmeyelim lütfen. Sevenlerim, canlarımmm Zerrin'iniz gayet iyi...Hiç merak etmeyin.. Sevgilerimle..."

Öne Çıkanlar