FOX TV için büyük hüsran. Alınan karar seyircileri de şaşkına çevirmiş durumda

FOX TV için büyük hüsran. Alınan karar seyircileri de şaşkına çevirmiş durumda
FOX TV ekranlarında yayınlanan çok sayıda TV dizisi için final kararı verildi. Bu diziler arasında Alina Boz ile Necip Memili'nin dizileri de yer alıyor. En büyük şok ise Emre Kınay'ın başrülünde yer aldığı Tozluyaka dizisinde yaşandı.

FOX TV ekranlarında yayınlanan diziler peş peşe final yapmaya başladı. Geçtiğimiz yıl FOX TV ekranlarında yayınlanan 10 dizi için final kararı verilmişti.

FOX TV'de bu yılda durum değişmedi. Kanal haber bültenlerinde reyting rekorları kırarken diziler konusunda büyük bir hüsran yaşıyor.

PEŞ PEŞE FİNAL DEPREMİ!

FOX TV ekranlarında yayınlanan diziler için final kararları peş peşe geldi. Bu yıl ilk olarak Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü'nün başrollerindeki 'Kusursuz Kiracı' dizisine final kararı gelmişti. Ardından ''Bir Peri Masalı'' dizisine final kararı verildi. Tam bitti derken ''Darmaduman'' dizisinin de fişi çekildi.

Dizide Necip Memili'de yer alıyor. Necip Memili'nin FOX TV'den yana yüzü gülmedi. Bir kaç öncede Kanunsuz Topraklar dizisi final yapmıştı. Necip Memili bu dizide Ali Gedik karakterine hayat veriyordu.

GENÇLİK DİZİSİNİN FİŞİ ÇEKİLDİ

Asıl büyük şok ise FOX TV ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Tozluyaka dizisinde yaşandı. Kanal D ekranlarındaki Yargı dizisinin reyting başarısı Tozluyaka dizisini finale götürdü.

Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşan 'Tozluyaka' dizisi için final kararı verildi. NTC Medya imzalı dizinin başrollerinde Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Begüm Birgören ve Kaan Mirac Sezen yer alıyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre, dizi 26. bölümde ekrana veda edecek.

Pazar günü yayınlanan dizinin yönetmen koltuğunda Semih Bağcı oturuyor. Senaryosu Yekta Torun'a ait olan dizinin müziklerini ise Berkay Şenol ve Tuna Velibaşoğlu yapıyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar