FOX TV ünlü ekran yüzünü o kanala kaptırdı! Seyirciler artık orada seyredebilecek

FOX TV ünlü ekran yüzünü o kanala kaptırdı! Seyirciler artık orada seyredebilecek
Star TV ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. FOX TV ekranlarında yayımlanan Yasak Elma dizisinde Ender'e can veren Şevval Sam bundan böyle Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Yan Oda dizisinde oynayacak.

Star TV ekranlarında yeni bir dizi başlayacak. Dizide 6 yıl boyunca FOX TV'de yayımlanan Yasak Elma dizisinde Ender karakterine can veren Şevval Sam'da yer alıyor.

Şevval Sam'ın partneri de belli oldu. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; OGM Pictures’ın Star TV için çekeceği “Yan Oda” dizisinin başrol oyuncuları belli oldu.

sevval-1-1-850x482.png

“Yan Oda” merakla beklenen yeni dizilerin başında geliyor. Star TV için OGM Pictures’ın çekeceği diziyi ödüllü isim Çağrı Vila Lostuvalı yönetecek. Başarılı yazar Mehmet Barış Günger’in kaleme aldığı “Yan Oda”nın Cevale’si değerli oyuncu Melek Baykal, Taylan’ı ise Oktay Çubuk olmuştu. Şimdi de iki başrol oyuncusu belli oldu.

canercindoruk-325967496-1516882382126451-6008507836630236066-n.jpg

Ünlü bir TV sunucusu olan Verda’nın programına konuk olan iş insanı Fikret’le evlenmesi ve ardından her iki tarafın ailesi için başlayan yeni hayatın renkli hikâyesini konu alan dizi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Dizide “Verda”yı Şevval Sam canlandıracak. Dizide Verda’nın yaptığı sürpriz evlilikle magazin gündemine bomba gibi düştüğü partneri Fikret’i ise Caner Cindoruk canlandıracak.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar