Hayko Cepkin, Hollanda - Türkiye maçı için konser saatini değiştirdi

Hayko Cepkin, Hollanda - Türkiye maçı için konser saatini değiştirdi
Şarkıcı Hayko Cepkin, Ataköy Marina'da cumartesi günü vereceği konserin başlangıç saatini, aynı gün oynanacak Hollanda - Türkiye maçı nedeniyle değiştirdi. Cepkin, "Maç kaçmasın, izlenilsin diye konser saatimizi 20.15'e çektik" dedi.

Artı Gerçek - Hayko Cepkin, X hesabından yaptığı paylaşımda, Milli takım çeyrek finale kalınca, maç saatiyle çakışmaması için konser saatini değiştirdi.

Bir dinleyicisi, sosyal medya hesabından Cepkin'i etiketleyerek yaptığı paylaşımda, "İlk defa çeyrek final gördüm. Maç saatinde Hayko Cepkin konserindeyiz. Şansım bu kadar" yazdı.

Hayko Cepkin, takipçisine yanıt vererek, normalde saat 22.00'de başlaması planlanan konserinin, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek finalinde Türkiye'nin Hollanda'yla karşılaşacağı maç ile çakışmaması adına saat 20.15'te başlayacağını duyurdu.

Hayko Cepkin, takipçisine verdiği cevapta şu ifadeleri kullandı:

"Hizmet kapınıza kadar geldi. Milli takım çeyrek finale kalınca, Ataköy Marina konserimiz ile aynı gün aynı saate denk geldi. Biz de maç kaçmasın, izlenilsin diye konser saatimizi 20.15'e çektik. 22.00'de konser biter, sonra (şu anki) bilete göre minimum 5000 kişi maçı seyrederiz..."

(KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar