Kaan Urgancıoğlu'ndan Pınar Deniz'e: Hayvan dostu, yetenekli...

Kanal D'nin popüler dizisi Yargı, dün gece düzenlenen özel bir etkinlikle ekranlara veda etti. Kaan Urgancıoğlu gecede yaptığı konuşmada Pınar Deniz'i "Güzel, merhametli, kendi yolunu çocukluğundan beri kendi aydınlatmış, yetenekli" sözleriyle tanıttı.

Artı Gerçek - Başrolünde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisi dün akşam yayınlanan final bölümüyle üç sezonun ardından ekranlara veda etti.

Ay Yapım imzalı dizinin 95'nci bölümü, dizinin yaratıcı ekibi, oyuncuları ve sıkı takipçilerinin bir araya geldiği biletli bir etkinlikte hep birlikte izlendi. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’ndaki veda etkinliğinin gelirleri Türk Eğitim Vakfı'na (TEV) bağışlandı.

Tüm ekip etkinliğinin sonunda Terzi adlı mekanda düzenlenen after partide sezonun yorgunluğunu attı.

Başrol oyuncularından Kaan Urgancıoğlu'nun Netflix dizisi Aşk 101'den Yargı'ya kadar uzun yıllardır oyuncu partneri olan Pınar Deniz'i sahneye davet ederken yaptığı konuşma gündem oldu.

'HAYVAN DOSTU... Kİ BU ZAMANLARDA BU DAHA DA ÖNEMLİ'

Urgancıoğlu, Deniz için şunları söyledi:

"Güzel, yaratıcı, merhametli, hayvan dostu - ki bu zamanlarda, bu daha da önemli.- Çocukluğundan beri kendi yolunu kendi aydınlatmayı başarmış Pınar Deniz"

Ardından Pınar Deniz sahnede, Nilüfer'in nostaljk şarksı 'Son Arzum'u söyledi. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar