Kızılcık Şerbeti'nin yapım şirketinden Farah Zeynep Abdullah açıklaması: Para almadan oynadı

Kızılcık Şerbeti'nin yapım şirketinden Farah Zeynep Abdullah açıklaması: Para almadan oynadı
'Kızılcık Şerbeti'nde Dilruba karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ne kadar ücret aldığı gündem oldu. Dizinin yapım şirketi açıklama yaptı: Ücret karşılığında Kızılcık Şerbeti’ne konuk olduğu yönündeki haberler gerçeği yansıtmıyor.

Artı Gerçek - Show TV ekranlarında her cuma izleyicilerle buluşan ve reyting ölçümlerinde üst sıralarda yer alan Kızılcık Şerbeti adlı popüler dizinin son bölümünde konuk oyuncu olarak Nursema karakterinin arkadaşı Dilruba'ya hayat veren Farah Zeynep Abdullah'ın, diziden ne kadar ücret aldığı tartışma konusu olunca dizinin yapım şirketi Gold Yapım açıklama yaptı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, konu hakkında bir açıklama yapan yapım şirketi Gold Film, Farah Zeynep Abdullah'ın konuk olmak için hiçbir ücret talep etmediğini belirtti.

'HABERLER GERÇEĞİ YANSITMIYOR... TEV'E BAĞIŞ YAPTI'

Bu haberler üzerine Kızılcık Şerbeti’nin yapım şirketi Gold Film yazılı bir açıklama yaptı ve ünlü oyuncunun para almadığını, kendi adına Türk Eğitim Vakfı’na bağış yapılmasını istediğini açıkladı. İşte o açıklama:

“Değerli oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın ücret karşılığında Kızılcık Şerbeti’ne konuk olduğu yönünde basında yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’ni severek, beğenerek takip etmesi ve Yapımcımız Faruk Turgut’la olan dostluğuna binaen dizimize konuk olmuştur. Gold Film olarak Farah Zeynep Abdullah’ın bize verdiği destekten dolayı kendisi adına Türk Eğitim Vakfı’na bağışta bulunulmuştur. Kızılcık Şerbeti’ne güç katan Farah Zeynep Abdullah’a teşekkür ederiz…”

.png

Dilruba karakterinin dizide kaç bölümde daha rol alacağı henüz bilinmiyor. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar