Mansur Yavaş 'Erik Dalı' oynadı, Meral Akşener alkış tuttu

Yayınlanma:
A+ A-
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, katıldığı düğünde 'Erik Dalı' eşliğinde oynadı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de Yavaş'a alkış tuttu. Nikah şahidi olan Akşener, Erdoğan’a göndermede bulunarak, “Çocuk sayısına karışmıyoruz” dedi.

Artı Gerçek - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Sheraton'da düzenlenen Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi İYİ Parti Grup Başkanvekili Adnan Beker'in kızı Mehtap Beker ile Berkay İpek çiftinin düğün törenine katıldı.

YAVAŞ OYNADI, AKŞENER RİTİM TUTTU

Düğünde, "Erik Dalı" şarkısının çalınmasıyla birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sahneye çıkarak oyun oynadı. Masada bulunan Akşener de, Yavaş'a alkış ile ritim tuttu.

AKŞENERDEN ERDOĞAN'A GÖNDERME: ÇOCUK SAYISINA KARIŞMIYORUZ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de ayrıca çiftin nikah şahitliğini yaptı.

Akşener, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın “En az üç çocuk” sözlerine gönderme yaparak, "Çocuk sayısına karışmıyoruz. Ama nasıl yetiştirileceğine karışıyoruz. Öyle bir durumumuz var. Ben bu aile cüzdanını elbette kızımıza vereceğim. Ailenin başı kadın oluyor genellikle" dedi. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar