MasterChef All Star'da eleme adayları belli oldu

MasterChef All Star'da eleme adayları belli oldu
Yayınlanma:
A+ A-
MasterChef All Star'da son eleme adayı Uğur oldu. Diğer eleme adayları ise Tanya, Barış, Kıvanç, Esra, Batuhan ve Eren olmuştu.

Artı Gerçek - MasterChef All Star'ın ekrana gelen son bölümünde haftanın son eleme adayını belirlemek için iki etaptan oluşan bir oyun oynandı. İlk etapta testi kebabı yapan yarışmacılar arasında 6 isim 13'üncü haftaya adını yazdırırken kalan 6 yarışmacı ikinci etapta son eleme adayı olmamak için mücadele etti.

MasterChef'in bu hafta eleme adayları; Tanya, Barış, Kıvanç, Esra, Batuhan ve Eren olmuştu. Yarışılan son oyunla birlikte bir eleme adayı daha belli oldu.

Gecenin en iyi testi kebabını yapan isim Hasan oldu. En başarılı ikinci tabağı yapan ve 13. haftaya devam eden bir diğer isim Ayaz oldu.

Kalan yarışmacılar daha sonra stüdyoya geldi. Önlerinde 3 kutu olan yarışmacılar şeflerin sevdiği çorbalardan birini yaptılar. Somer Şefin en sevdiği çorba etli bamya çorbası olurken Danilo Şef soğan çorbası, Mehmet Şef ise yüksük çorbasını sevdiklerini açıkladı. Dilara soğan çorbası; Metin ve Kerem yüksük çorbası; Alican, Azize ve Uğur etli bamya çorbasını yaptılar.

Gecenin en başarılı çorbasını Azize yaptı. Kerem, Dilara ve Alican yeni haftaya kalan diğer isimler oldu. Son ikiye ilk sezonun şampiyonu Uğur ve son sezonun şampiyonu Metin kaldı. Eleme adayı Uğur oldu.


Öne Çıkanlar