Müziği bıraktığını duyurmuştu: Deniz Tekin yeni mesleğini açıkladı

Müziği bıraktığını duyurmuştu: Deniz Tekin yeni mesleğini açıkladı
Müzisyenliği bıraktığını duyuran Deniz Tekin, İngilizce öğretmeni olduğunu açıkladı. Tekin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Hayatta verdiğim en iyi karar. Hocam diyorlar hala garip geliyor " yazdı.

Artı Gerçek - Profesyonel müzik kariyerini bırakan ve son olarak 2013'te kendi şarkılarından oluşan stüdyo albümü 'Yüzyıllardır Aynı Dert'i dinleyicileriyle buluşturan Deniz Tekin, kariyerine İngilizce öğretmeni olarak yeni bir yön çizdi.

Tekin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "İngilizce öğretmeni oldum. Hayatta verdiğim en iyi karar. Hocam diyorlar hala garip geliyor " yazdı.

glouof-wkaawoqb.jpeg

glouof7wwaadijf.jpeg

Ünlü şarkıcı Deniz Tekin, geçtiğimiz aylarda müziği bıraktığını yine sosyal medyadan şu sözlerle duyurmuştu:

"Müzik içinde defalarca düştüm ve kalktım, hayat indi ve çıktı. Bu sefer indiğim yerden başka bir yöne çıkacağım. Bir süredir, önceden birkaç sefer ve daha sert olduğu gibi bir tükenme halindeyim. Bu noktadan sonra kendimi zorlarsam konserlerde işlevsel kalamadığımı biliyorum. 10 seneye yakındır bu müziği sahnede çalındığı ve stüdyoda kaydedildiği haliyle, benim ve sayamayacağım kadar çok insanın emeğiyle birçok yönden geliştirdik. Her haliyle, halimizle kabul ettiniz. Bunun için çok teşekkür ederim. Buraya, sahne üstüne ve arkasına, dinleyiciler arasında uğrayan herkesle bu müziği paylaştık, ben de bunun parçası olmaktan çoğunlukla mutluydum" (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar