Ödülünü çöpe atan Reynmen'den açıklama: 'Vitrinimde yer yoktu, attım'

Ödülünü çöpe atan Reynmen'den açıklama: 'Vitrinimde yer yoktu, attım'
Altın Kelebek Ödülü'nü çöpe attığı video ile sosyal medyada gündeme yerleşen Reynmen'den açıklama geldi. Eleştirilere yanıt veren Reynmen, ödüllerin oylarla belirlenmediğini iddia etti "Arkadaşlar bu kadar ödül budalası olmayın..." dedi.

Artı Gerçek - Bu yıl, 49. Pantene Altın Kelebek ödül töreninde ödül alamayan Reynmen lakaplı rap şarkıcısı ve internet ünlüsü Yusuf Aktaş'ın, 2020'de aldığı Altın Kelebek Ödülü'nü çöpe attığı anların videosu sosyal medyada gündem oldu. Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan şarkıcı, "Arkadaşlar bu kadar ödül budalası olmayın. Attım ulan vitrinimde yer yoktu, attım!" dedi.

'VİTRİNİMDE YER YOKTU, ATTIM'

Ödülleri çöpe atmasının ardından takipçilerinden eleştiriler alan fenomenden açıklama geldi.

Reynmen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Bu sabah Hz. İbrahim gibi uyandım. Dün gece put kırdım da bu sabah ateşe atılıyormuşum gibi hissediyoum. Arkadaşlar bu kadar ödül budalası olmayın. Attım ulan vitrinimde yer yoktu, attım!"

'RAFA KİTAP KOYACAĞIM, ÖNERİSİ OLAN VAR MI?'

Reynmen sözlerini "Rafa kitap koyacağım, kitap önerisi olan var mı?" diyerek sonlandırdı.

Yaptığı açıklamada, dikkate aldığı tek eleştirinin hayranlarına saygısızlık eleştirisi olduğunu söyleyen Reynmen, sevenlerinin oylarına saygısızlık etmediğini, ödül törenlerinde verilen ödüllerin oylarla seçilmediği iddiasında bulundu. (HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar