Ruslar Putin'i rüyalarında görüyor

Ruslar Putin'i rüyalarında görüyor
İnternet üzerindeki aramalarını baz alarak bir rüya haritası oluşturan Yandex, Rusların rüyalarında sıklıkla gördükleri tek kişinin Devlet Başkanı...

İnternet üzerindeki aramalarını baz alarak bir rüya haritası oluşturan Yandex, Rusların rüyalarında sıklıkla gördükleri tek kişinin Devlet Başkanı Vladimir Putin olduğunu ortaya koydu.

YAŞAM – sputnik'in haberine göre Yandex, internet üzerindeki rüya tabiri aramaları doğrultusunda Rusların rüya haritasını oluşturdu. Araştırma sonucunda yayınlanan raporda, 20 maddelik bir liste yer aldı, listenin başını ise ‘insan’ kelimesi çekti.

Rusların rüyalarında en sık gördükleri kişinin Putin olduğu vurgulanan raporda "Rusların rüyalarında net olarak görülen tek kişi Putin. Çoğunlukla da Putin, Çeçenistan’da görülüyor" ifadeleri kullanıldı.

KADIN VE ERKEKLERİN RÜYALARI

​Raporda kadınlar ve erkeklerin rüyaları da ayrı ayrı sıralandı. Açıklamaya göre, kadınların rüyaları doğrultusunda yaptıkları aramalarda en çok insan, bebek, hamilelik, balık ve sevgili kelimeleriyle, erkeklerinse yılan, balık, insan, sevgili, diş kelimeleriyle karşılaşıldı.

Öne Çıkanlar