Amedspor maçı sonrası sürpriz evlilik teklif etti

Diyarbakır'da Amedspor ile Iğdır FK arasında oynanan maç sonrası renkli görüntülere sahne olundu. Karşılaşmayı Silopi'den izlemeye gelen bir genç, açtırdığı pankartla sevgilisine evlilik teklifinde bulundu.

Artı Gerçek - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Amedspor şampiyonluk için çıktığı maçta Iğdır FK'ye 2-0 yenildi. Amedsporlu taraftarlar maçtan üzgün ayrıldı. Amabir çift için maçın farklı bir önemi vardı. Agit Düzgün, Şırnak Silopi'den maçı izlemek için Diyarbakır'a geldi. Maç çıkışında ise, kız arkadaşına bir sürpriz hazırladı.

Düzgün arkadaşları ile birlikte hazırladıkları pankartla kız arkadaşı Ayşin Kader’e evlilik teklifinde bulundu. Üzerinde 'Benimle Evlenir misin?’ yazılı pankartı maç çıkışında açtırarak, cebindeki yüzüğü kız arkadaşına uzattı. Sürpriz evlilik teklifine Kader'in cevabı "evet" oldu.

Evlilik teklifine olumlu cevap alsa da Düzgün'ün sevinci buruktu. “Bunu bir galibiyetle paylaşmak isterdik ama maalesef bugün böyle oldu. Sağlık olsun. Amedspor’a başarılar dilerim” diyerek duygularını ifade etti. Evlilik teklifine 'evet' cevabını veren Ayşin Kader çok mutlu olduğunu ifade etti. (DHA)

Öne Çıkanlar