Teoman, İzmit konserinde basın mensuplarını alandan kovduğu iddiasına yanıt verdi

Teoman, İzmit konserinde basın mensuplarını alandan kovduğu iddiasına yanıt verdi
Yayınlanma:
A+ A-
İzmit Belediyesi'nin düzenlediği konserde, izleyiciler tarafından protesto edildiği ve basın mensuplarının dışarı çıkarılmasını istediği öne sürülen Teoman, konuya ilişkin açıklama paylaştı. Şarkıcı açıklamasında iddiaları yalanladı.

Artı Gerçek - 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla İzmit Belediyesi tarafından İzmit Kent Meydanı'nda düzenlenen konserde, Teoman'ın konser alanında toplanan dinleyici kitlesi tarafından ıslıkla protesto edildiği ve alandaki basın mensuplarının konser alanının dışına çıkarılmalarını istediği yönündeki iddiaların ardından, şarkıcı konuya ilişkin açıklamasını ve belediyenin kendisine yolladığı bülteni paylaştı.

Teoman, "Arkadaşlar; palavra, palavra üstüne. Neyse ben bir şey söyleyeyim, belediye bu bülteni paylaşmak istemiş. Benim itibarıma zarar verildiğini de eklemiş. Sağ olsunlar, bana karşı çok kibarlardı konser zamanında. Güzel de bir konserdi. Sevgiler..." ifadelerini kullandı.

Belediyenin gönderdiği bültende yer alan açıklama şöyle:

"30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerimiz kapsamında değerli sanatçımız Teoman'ın konseri hakkında, bazı basın organlarında yer alan yanıltıcı haberlere istinaden kamuoyunu doğru bilgilendirme ihtiyacı doğmuştur."

Söz konusu olay gerçekleştiği sırada, Teoman'ın konseri takip eden basın mensuplarının kortej alanında olmasını istemediği, bu durumu da menajerlerine ilettiği öne sürülmüştü. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar