Üç Kız Kardeş dizisi için yeni gelişme.. Kanal D kritik kararı açıkladı

Üç Kız Kardeş dizisi için yeni gelişme.. Kanal D kritik kararı açıkladı
Yayınlanma:
A+ A-
Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş isimli TV dizisi için Kanal D'den flaş karar. Dizinin kadrosu genişlemeyi sürdürüyor.

Üç Kız Kardeş, Süreç Film imzalı, ilk bölümü 22 Şubat 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Eda Teksöz'ün üstlendiği, senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz'ın kaleme aldığı dram ve romantik türündeki Türk televizyon dizisi. Dizi, İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Dizi yayınlandığı günden itibaren izlenme rekorları kırıyor. Diziye Kanal D yönetiminin dev bütçeler ayırdığı biliniyor.

FİNAL İDDİALARI ASILSIZ ÇIKTI

Bazı haber sitelerinde ''Üç Kız Kardeş'' dizisinin final yapacağına yönelik iddialar gündeme getirilmişti. Ancak iddialar asılsız çıktı.

İddialar asılsız çıktığı gibi Kanal D dizi için dev bütçeler ayırmaya devam ediyor.

KADRO BÜYÜYECEK

Edinilen bilgiye göre; Üç Kız Kardeş dizisine yeni isimler katılacak. Bu kapsamda da oyuncu seçimleri sürüyor. Hatta yeni transfer duyuruldu bile.serhatparil-uckizkardes-dizi-750x375-c.webp

Televizyongazetesi.com'da yer alan habere göre, Diziye bu kez ünlü oyuncu Serhat Parıl dahil oldu. Parıl dizide Engin karakterine hayat verecek.

DİZİNİN KONUSUYLA İLGİLİ BİLGİLER

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” Salı akşamları Kanal D’de yayınlanıyor.

SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Öte yandan Artı Gerçek'in derlemesine göre; Üç Kız Kardeş dizisinin haziran ayında sezon finali yapması ve Eylül'de yeniden ekranlarda olması bekleniyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar