Yıldız Tilbe, Kenan Doğulu'nun sahnesine konuk oldu: Gerçekten kader arkadaşımdı

Yıldız Tilbe, Kenan Doğulu'nun sahnesine konuk oldu: Gerçekten kader arkadaşımdı
Yıldız Tilbe, Bodrum Halikarnasso'da konser veren Kenan Doğulu'nun sahnesine konuk oldu. Tilbe, sahneden Doğulu'ya övgüler yağdırdı. Doğulu için "Bir dönem gerçekten kader arkadaşımdı, aslında bir dönem değil her dönemmiş" dedi.

Artı Gerçek - Yıldız Tilbe, konserde Kenan Doğulu'ya konuk şarkıcı olarak eşlik etti. Tilbe konser sırasında anons yaparken sık sık Doğulu'yla olan dostluklarından söz etti.

Tilbe'nin konuşmasında, Doğulu'ya dönerek “Sen benim canımsın lan… Vallahi… Forever Kenan gerçekten… Ah canım, öyle güzel günler yaşadık ki…" demesi, Kenan Doğulu'yu da güldürdü.

'BİR DÖNEM GERÇEKTEN KADER ARKADAŞIMDI'

Tilbe, konuşmasının devamında şunları söyledi:

Biz Kenan’la gerçekten anlatılır gibi değil, bir sahnede şarkı söylüyorduk. Klübümüzü basıyorlardı. Girmeyelim oralara değil mi? Kenan’ı gerçekten çok çok çok çok seviyorum. Çünkü benim bir dönem gerçekten kader arkadaşımdı. Aslında bir dönem değil, her dönemmiş… Seni çok seviyorum ne diyeceğimi de bilemiyorum."

'BİR KEREDEN HER ŞEY OLUYOR, HER ŞEY BİR KEREYLE OLUYOR'

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Kenan Doğulu da “Bir Kereden Hiç Bir Şey Olmaz” şarkısına sözü getirince Yıldız Tilbe’yle “Şarkının sözü benim ya, bana mal oldu… Ben öyle kötü bir şey demem. Bir kereden her şey oluyor, her şey bir kereyle oluyor” diye konuştu. İki star şarkıcı daha sonra beraber şarkıyı seslendirdi. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar