Fransa polisi kutunun içinde bulunan çocuk cesedini soruşturuyor

Fransa polisi kutunun içinde bulunan çocuk cesedini soruşturuyor
Yayınlanma:
A+ A-
Fransa'nın başkenti Paris'te 12 yaşındaki bir çocuğun cesedi evinin hemen dışında plastik kutuya konmuş olarak bulundu. Polis cinsel saldırıya ve işkenceye uğradığı anlaşılan çocuğun ölümüyle ilgili şüphelileri sorguluyor.

Artı Gerçek - Fransa'nın başkenti Paris'in kuzeydoğusundaki 19. bölgede cuma günü 12 yaşındaki bir kız çocuğunun cesedi evinin hemen dışında bir plastik kutuya konulmuş olarak bulundu.

Kimliği açıklanmayan çocuğun hafta sonu yapılan otopsisine göre boynunda ciddi yaralar olduğu ve boğularak öldürüldüğü anlaşıldı.

Resmi soruşturmada çocuğun cinsel saldırıya ve işkenceye uğradığı belirtildi.

Paris polisinin başlattığı cinayet soruşturması kapsamında biri 24 yaşındaki bir kadın diğeri 43 yaşındaki bir erkek olmak üzere iki kişi gözaltına alındı. Toplamda gözaltına altı kişi alındı ancak dördü daha sonra serbest bırakıldı.

Baş şüphelinin cumartesi günü gözaltına alınan kadın şüpheli olduğu belirtiliyor.

Kadının cuma günü öldürülen çocukla birlikte iken güvenlik kameralarınca görüntülendiği, kadının daha sonra çevredekilerce büyük bir plastik kutu taşırken görüldüğü açıklandı.

Polis henüz cinayetin motivasyonunu bulamadıklarını ancak baş şüpheli kadının işsiz olduğunu, sokakta yaşadığını ve "psikiyatrik rahatsızlıkları" olduğunu söyledi. (DIŞ HABERLER)

Öne Çıkanlar