YouTube’a zam geldi: İkiye katlandı

YouTube’a zam geldi: İkiye katlandı
Yayınlanma:
A+ A-
Video izleme platformu YouTube’un reklamsız seçeneği YouTube Premium’a zam geldi. Bireysel yıllık abonelik de 299,99 TL’den 579,99 TL’ye yükseltildi.

Artı Gerçek - YouTube Premium'a zam yapıldı. Premium'a yapılan zam ile bireysel aylık abonelik artık 57,99 TL oldu.

Aile planını seçmek isteyenler de aylık olarak 115,99 lira ödeyecek. Bireysel yıllık abonelik de 299,99 TL’den 579,99 TL’ye yükseldi.

YouTube Premium'a Türkiye'de en son Ekim 2022'de zam gelmişti. Bu tarihten beri YouTube Premium'da bireysel paket 29,99 TL, aile paketi 55,99 TL olarak fiyatlanmıştı.

YouTube Premium reklamsız video izleme özelliğinin yanı sıra YouTube Music uygulamasını da kullanıcılarına sunuyor.

YOUTUBE PREMİUM NEDİR?

Dünyanın en büyük video paylaşım platformlarından biri olan Youtube, günümüzde internet kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görüyor. Platformda ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı sürüm bulunuyor. YouTube Premium olarak ücretli versiyon. 2018 yılında YouTube Premium’u kullanıma sunuldu. YouTube Premium her şeyden önce reklamsız bir kullanıcı deneyimi olarak tanımlanabilir. Aylık abonelik sistemi ile çalışan YouTube Premium ile tüm videoları reklamsız şekilde izlemek mümkün hale gelir. YouTube Premium kullanıcılarına yıllık plan, aile planı veya öğrenci planı şeklinde farklı paketler halinde sunulur.(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar