Bankalar arasındaki yarış sürüyor. Emekliye 20 bin TL'ye yakın yeni ek ödeme

Bankalar arasındaki yarış sürüyor. Emekliye 20 bin TL'ye yakın yeni ek ödeme
Çok sayıda banka promosyon kampanyası başlatırken bir banka tarafından ödenen promosyon 18 bin TL'yi geçti. İşte o banka

Banka promosyon kampanyaları, müşteri çekmek ve sadık müşteri tabanını korumak amacıyla sıkça kullanılan bir pazarlama stratejisidir. Son dönemde birçok banka, rekabetin artması ve müşteri taleplerinin değişmesi nedeniyle promosyon kampanyalarına ağırlık vermektedir. Bu kapsamda, bir banka tarafından ödenen promosyon tutarı 18 bin TL'yi geçti.


Bu yüksek promosyon tutarıyla dikkatleri üzerine çeken banka, ING BANK olarak açıklandı.

EMEKLİLERE 18 BİN TL ÖDEME

ING Bank'ın internet sitesinde yer alan açıklamada emeklilere ödenecek olan promosyonla ilgili detaylara yer verildi. İşte o detaylar

Emekli maaşını bankaya taşıyanlara maaş tutarına göre ek koşulsuz 15 bin TL’ye varan nakit promosyon veriyor. Ayrıca otomatik fatura talimatına 3 bin TL’ye varan ek nakit promosyondan yararlanarak toplamda 18 bin TL’ye varan nakit promosyon imkanı sunuyor. Kampanya 30 Nisan’a kadar geçerli.

EMEKLİLERE 17.500 TL ÖDEME

Emekli maaşını 28 Mart-30 Nisan 2024 tarihleri arasında bankaya taşıyan emekliler 15 bin TL’ye varan promosyondan faydalanabilecekler. Buna ek olarak kampanya dönemi içerisinde, Akbank vadesiz hesabından veya Axess/Wings sahibi olan SGK emeklileri için kredi kartlarından verecekleri ilk 5 yeni otomatik fatura ödeme talimatı için fatura başına 500 TL, toplamda 2 bin 500 TL chip-para ile 17 bin 500 TL ödül fırsatından yararlanabilecekler. Kampanya 30 Nisan’a kadar geçerli.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar