Çizilen ve matlaşan bardakları parlatıyor! Makineye 1 kaşık eklemelisiniz

Çizilen ve matlaşan bardakları parlatıyor! Makineye 1 kaşık eklemelisiniz
Bardaklarınızı parlatmak ve matlaşmak için harika bir çözüm bulduk! Artık bardaklarınızı elde yıkamak zorunda kalmadan, mükemmel bir parlaklıkla parlatmak mümkün. Makinenize sadece 1 kaşık eklemeniz yeterli.

Bu özel formül sayesinde bardaklarınızın yıpranmasını önlerken, kristal gibi parlamasını sağlayacak. Artık bardaklarınızın her zaman ilk günkü gibi parlak olmasını sağlamak çok kolay!

Bulaşık makinesinde yıkanan çatal, bıçak, tabak ve cam eşyalarda zaman zaman çizikler olabiliyor. Daha etkili bir temizlik sağlamak için kolay yöntemler bulunuyor.

Bulaşık makinesinin daha iyi performans göstermesi için önemli olan, makinenin iç yüzeyinin düzenli olarak temizlenmesidir. Zamanla iç yüzey kirlenebilir ve sertleşebilir.

Makine içinde kalan yağ, sabun artıkları ve sert su gibi faktörler, makinenin temizlik performansını azaltabilir, bulaşıkların tam olarak temizlenmesini engelleyebiliyor.

Bulaşık makinesi zamanla eski parlaklığını kaybederse, iç kısmının temizlenmesi gerekiyor. Ayrıca, makinenin sık kullanımı bakım ihtiyacını artırabiliyor. Bu nedenle, makinenin iç kısmını düzenli aralıklarla temizlemek önemlidir.

maxresdefault-002.jpg

Bulaşık makinenizin iç kısmını doğal yöntemlerle temizlemeniz mümkün.

Bulaşık makinesi filtresini kontrol ettikten sonra alt rafı çıkarıp küvetin arka köşelerinden birine ya da alt püskürtme kol tabanına bakabilirsiniz. Filtreyi çıkarıp lavaboda sudan geçirdikten sonra tekrar takabilirsiniz.

BİR KAŞIK KOYARAK BÜTÜN ÇİZİKLERDEN KURTULABİLİRSİNİZ

Bulaşık makinenize bir kaşık beyaz sirke koyduktan sonra deterjan olmadan sıcak bir programda makinenizi çalıştırmanız gerekiyor.

Makine çalışması bittikten sonra makineniz ilk günkü temizliğine kavuşacak. Sirke doğal bir asit olduğu için bulaşık makinesinde biriken yağ ve yiyecek parçalarını doğal yollarla temizliyor. Bu işlemin üç ayda bir yapılması gerektiği öneriliyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar