Fragmanı tartışma konusu olan Kızıl Goncalar dizisinin yayın tarihi açıklandı

Fragmanı tartışma konusu olan Kızıl Goncalar dizisinin yayın tarihi açıklandı
FOX TV ekranlarında yayımlanacak olan Kızıl Goncalar dizisinin yayın tarihi sonunda açıklandı

FOX TV'de yeni bir dizi başlayacak. Dizi birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından Kızılcık Şerbeti dizisine benzetilmişti

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kızıl Goncalar dizisinin yayın tarihi belli oldu. Özcan Deniz ile Özgü Namal'ı buluşturan "Kızıl Goncalar" dizisi konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği FOX’un yeni dizisi Kızıl Goncalar’ın yayın tarihi belli oldu.

Özcan Deniz ve özgü Namal’ı başrollerinde buluşturan dizi, 18 Aralık Pazartesi ekran yolculuğuna başlayacak.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan tanıtımıyla büyük ilgi gören Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen “evlat” söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.

kizil-goncalar-7.jpg

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle heyecanla beklenen dizide Özcan Deniz ve Özgü Namal’a, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehra Kelleci, Tuana Gizem Uzunlar gibi birbirinden başarılı isimler eşlik ediyor.


Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, senaryosunu Necati Şahin’in kaleme aldığı Kızıl Goncalar, çok yakında FOX’ta.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar