Güliç Ergül'den 'Hepsi' açıklaması: Kendi belgeselimizi yapmak megalomanca geliyor

Güliç Ergül'den 'Hepsi' açıklaması: Kendi belgeselimizi yapmak megalomanca geliyor
Hepsi gurubunun, çekmeyi planladığı belgesele katılmak istemediği için projenin iptal olduğu iddialarına, grubun eski üyelerinden Gülçin Ergül yanıt verdi. Ergül, "Kendi belgeselimizi yapmak ve satmak bana biraz megalomanca geliyor" dedi.

Artı Gerçek - 2000'li yılların popüler müzik gruplarından 'Hepsi' ile adını duyuran, daha sonra gruptan ayrılarak solo kariyerine devam eden şarkıcı Gülçin Ergül, çekilmesi planlanan Hepsi belgeselinin kendisi katılmayı reddettiği için iptal olduğu yönündeki iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Ergül konuya ilişkin açıklamasında, "Kendi belgeselimizi yapmak ve satmak bana biraz megalomanca geliyor. Ayrıca hala devam eden bir hayatım ve kariyerim var. Kendimiz yapmasak da yapsak da gerçekleri birebir objektifçe yansıtacağına inancım genel olarak yok" dedi.

Dansları ve şarkılarıyla 2000'li yılların başlarına damga vuran Hepsi, birkaç senelik beraberliğin ardından dağılmıştı.

Gülçin Ergül'den Hepsi grubunun belgeseli hakkında açıklama - 2

Gülçin Ergül, Eren Bakıcı, Yasemin Yürük ve Cemre Kemer'den oluşan Hepsi grubuna ilk veda eden isim Ergül olmuştu.

Gülçin Ergül'den Hepsi grubunun belgeseli hakkında açıklama - 3

Kariyerine spor eğitmeni olarak devam eden Yasemin Yürük, geçtiğimiz yıl verdiği bir röpotajda "Şu an eğer olursa biyografi şeklinde bir projemiz var. Dijital bir platformda yayınlamak istiyoruz. Elimizde küçük yaşlardan beri olan birçok anı, fotoğraf ve video var. Bakalım hayırlısı" demişti.

Gülçin Ergül'den Hepsi grubunun belgeseli hakkında açıklama - 4

Ancak birkaç ay önce bu sene 20. yılları olduğunu belirten Yürük, "Hepsi grubunun belgesel projesi vardı, Gülçin Ergül ya da içimizden biri kabul etmedi" demişti.

Gülçin Ergül'den Hepsi grubunun belgeseli hakkında açıklama - 5

Gülçin Ergül, sosyal medya hesabından yaptığı soru-cevap etkinliğinde konuyla ilgili sessizliğini bozdu.

Ergül paylaşımında "Çıkıştan sonra 4 senelik yoğun bir popüler geçmişimiz olsa da efsanevi bir grup olduk galiba. Gururla kabul ediyorum. Ama kendi belgeselimizi yapmak ve satmak bana biraz megalomanca geliyor. Ayrıca hala devam eden bir hayatım ve kariyerim var. Kendimiz yapmasak da yapsak da gerçekleri birebir objektifçe yansıtacağına inancım genel olarak yok. Ayrıca buna ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum. Yaşananları paketlemeye bence gerek yok. Huzur benim için hayatta birinci sırada. Biz anlaşamadığında anlaşan bir grubuz. Bunu uzun dönemler başarabilen gruplar da oldu. Bizim de profesyonel mazimiz kısa değil olabildiğince uzundu. Her şey etkileşim bu nedenle bunu bana yıkmamanızı rica ediyorum. Haklı haksız aramıyorum. Kinle de ne alakası var anlayamadım. Hayır diyebilmek hayatta önemli. Evetlerimizin değerini hayırlarımız belirler. Sınırlarımız kendimize olan saygımızı iyi yönde etkiler" ifadelerini kullandı.

Gülçin Ergül'den Hepsi grubunun belgeseli hakkında açıklama - 6

(HABER MERKEZİ)

Öne Çıkanlar