Kızıl Goncalar dizisine yeni karakter geliyor; Ortalık hiç olmadığı kadar karışacak

Kızıl Goncalar dizisine yeni karakter geliyor; Ortalık hiç olmadığı kadar karışacak
Gold Film'in bu iddialı yapımı Kızıl Goncalar'ın yeni karakteriyle birlikte dizinin heyecanı daha da artacak gibi görünüyor. NOW TV ekranında işler karışacak

Gold Film imzalı Kızıl Goncalar dizisi, yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Dizinin başarılı senaryosu, etkileyici oyunculuk performansları ve sürükleyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken bir yapım olduğunu söylemek mümkün.

Dizinin heyecan dolu hikayesi, yeni bir karakterin girişiyle daha da ilginç bir hal alacak. Gold Film'in iddialı yapımı Kızıl Goncalar, izleyicilere sürpriz dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Yapılan duyurulara göre, diziye katılacak olan yeni karakterin etkileyici bir rolle izleyicilerin karşısına çıkacağı belirtiliyor.

kizil-goncalar-14-2-850x567.jpg

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kızıl Goncalar ekranın en özel dizilerinin başında geliyor. Özgü Namal, Özcan Deniz, Erkan Avcı, Mert Yazıcıoğlu, Sitare Akbaş, Selen Öztürk, Hazal Türesan, Duygu Sarışın, Melisa Doğu ve Şerif Erol’u buluşturan dizide yine çok heyecanlı olaylar yaşanacak. Bu akşam 14. bölümü yayınlanan dizide tarikatla ilgili inceleme başlatacak bir savcı karakteri dahil oluyor.

kizil-goncalar-14-8.jpg

Rol için arayış sürüyor. Dizinin önümüzdeki dört bölümünde olaylar başka bir boyut kazanacak. Şükrü Necati Şahin’in yazdığı, Ömür Atay’ın ise yönettiği dizi 19. bölümünün ekrana geleceği 20 Mayıs Pazartesi günü sezon finali yapacak.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar