Kızıl Goncalar dizisiyle ilgili gerçeği açıkladı! Dizinin hayranları bile inanamadı

Kızıl Goncalar dizisiyle ilgili gerçeği açıkladı! Dizinin hayranları bile inanamadı
Yeni sezonu büyük bir heyecanla beklenen Kızıl Goncalar'da Sadi Hüdayi rolüne hayat veren Erkan Avcı, diziye gelen eleştirilere yönelik açıklamalarda bulundu ve Özcan Deniz ile girdiği iddiayı itiraf etti

Artı Gerçek - NOW TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar'ın Sadi Hüdayi'si Erkan Avcı performansıyla çok konuşuluyor. Avcı, Kızıl Goncalar setinde Özcan Deniz ile girdikleri iddiayı ve sonrasında olanları anlatınca gündem oldu.

ŞAŞIRTAN İTİRAF

İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk olan Erkan Avcı son dönemde çok konuşulan Kızıl Goncalar dizisine dair konuştu.

kapak-105941.jpg

GİRDİKLERİ İDDİA NEYDİ?

Mert Yazcıoğlu, Özgü Namal ve Özcan Deniz'in başrollerinde oynadığı Kızıl Goncalar'a inancı ilk günden beri yüksek olan Erkan Avcı reytinglere dair iddiasıyla sette olay olmuş.

Dizide Sadi Hüdayi karakterine hayat veren Avcı, Levent rolüyle adından söz ettiren Özcan Deniz ile reyting iddiasına girdiğini anlattı.

105451587-fhhh.jpg

Avcı, "Bu dizi reytinglerde 10'u görür" dediğinde hiç kimsenin kendisine inanmadığını açıkladı. Avcı 9,99-9,98 derken sonunda uzun zamandır televizyonda ilk kez görülen 10 reytingi bulunca Özcan Deniz'e mesaj attığını söyledi.

ÖZCAN DENİZ'İ ŞAŞIRTAN İDDİA

Avcı "Artık böyle reytingler kalmadı dediler. Özcan Ağabey istediğin herhangi bir şeye dedi. 10'u geçince Özcan Ağabey'e almak istediğim şeyi mesaj attım. Özcan Ağabey 'Oğlum ne yapıyorsun araba alayım istiyorsan böyle bir şey olur mu?' dedi. İddiayı kaybettiler" dedi.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar