Medyada böylesi daha önce olmamıştı. NOW TV'den Kanal D'ye geçiyor iddiası

Medyada böylesi daha  önce olmamıştı. NOW TV'den Kanal D'ye geçiyor iddiası
NOW TV ekranlarında yayımlanan ''Korma Ben Yanındayım'' dizisi final yaparken dizide yer alan Şevket Çoruh'un eski dizisi Arka Sokaklar'a geri döneceği öne sürüldü. Arka Sokaklar dizisi 17 yıldır Kanal D ekranlarında yayımlanıyor

''Korma Ben Yanındayım'' dizisi, NOW TV ekranlarında final yaparken, dizide yer alan Şevket Çoruh'un eski dizisi Arka Sokaklar'a geri döneceği konuşulmaya başlandı. Arka Sokaklar dizisi, 17 yıldır Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Şevket Çoruh'un bu iddialı dönüşü, dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kanal D’nin iç yapımlar şirketi D Media’nın haklarını devraldığı fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın 19. Sezonunun da çekilmesi gündemde…

655616c0a468601758db5551.jpg

Arka Sokaklar dizisi 18. Sezonunda da cuma akşamları ilgiyle izleniyor. Geçen günlerde vefat eden duayen sinemacı Türker İnanoğlu’nun imza attığı diziyi sezon başında D Media 42 bölümlüğüne kiralamıştı. Şimdi dizinin yeni sezon için de devam etmesi gündemde… Bu arada da kulislerde bomba bir iddia dolaşmaya başladı.

NOW TV EKRANINA VEDA EDİYOR

Son dizisi “Korkma Ben Yanındayım” ekrana veda edecek olan ünlü aktör Şevket Çoruh’a 17 sezon boyunca Mesut rolüyle büyük emek verdiği “Arka Sokaklar”a dönmesi için bir kez daha teklif götürüldü. Geçen yıl projeden ayrılan Çoruh’un diziye dönmesi için birçok kez teklif götürülmüştü. Başarılı oyuncuyla yeniden görüşmeler başladı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar