Korkma Ben Yanındayım dizisi final yapıyor

Korkma Ben Yanındayım dizisi final yapıyor
Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu ve Nilsu Berfin Aktaş'ın başrollerini paylaştığı 'Korkma Ben Yanındayım' dizisi yedinci bölümde final yapacak.

Artı Gerçek- Now'da izleyiciyle buluşan 'Korkma Ben Yanındayım' dizisi için final kararı alındı. Med Yapım imzalı dizi yedinci bölümde ekranlara veda ediyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Now'ın yeni sezonda devam edecek iki dizisi olarak 'Hudutsuz Sevda' ve 'Kızıl Goncalar' gösteriliyor. Diğer diziler 'Yabani', 'Gaddar', 'Şahane Hayatım' ve 'Kirli Sepeti' ise yeni bir gelişme olmazsa biteceği düşünülüyor.

'KORKMA BEN YANINDAYIM'IN HİKAYESİ

Ailesinin gözbebeği İnci (Nilsu Berfin Aktaş), özel bir lisenin burslu öğrencisidir. Sınıf arkadaşı ve aynı zamanda okul sahibinin oğlu Mert’ten (Eren Ören) hamile kalır. Üniversite sınavına hazırlanan ve hayallerine koşan iki gencin hayatı sonsuza kadar değişir. Evlatlarının hayatındaki değişim aileleri de derinden etkileyecektir. İnci’nin annesi Seher (Günay Karacaoğlu), aynı okulda hademe olarak çalışmaktadır. Selahattin (Şevket Çoruh) ile kurdukları dünyada, evlatları için mücadele etmektedirler. En büyük hayalleri de onları her zaman gururlandıran kızları İnci’nin doktor olmasıdır. Turgut (Murat Aygen), özel lisenin sahibi ve müdürüdür. Baskı ve korkuyla sindirdiği Aylin’le (Didem Balçın) evlilikleri proje gibidir. Aylin her ne kadar bu projenin bir parçası olarak kalsa da evlatları için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Henüz doğmamış bebeğin, iki genç ve aileleri üzerinde estireceği rüzgar merak konusudur. (KÜLTÜR SANAT)

Öne Çıkanlar