NOW TV'den üzücü haber. Ekranlara veda edeceği duyuruldu

NOW TV'den üzücü  haber. Ekranlara veda edeceği duyuruldu
Arka Sokaklar dizisiyle ünlenen Şevket Çoruh'un yeni dizisi tutmadı. NOW TV ekranlarında yayımlanan Korkma Ben Yanındayım dizisi final yapacak

Uzun yıllar boyunca "Arka Sokaklar" dizisinde Mesut karakteriyle hafızalara kazınan usta oyuncu Şevket Çoruh, bu yıl FOX TV'de yayınlanan "Korkma Ben Yanındayım" dizisiyle ekranlara geri dönmüştü. Dizide İnci'nin babası rolünü üstlenen Çoruh, ne yazık ki bu sefer istenilen başarıyı yakalayamadı.

Düşük Reytingler Finali Getirdi

"Korkma Ben Yanındayım" dizisi, reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı. Düşük reytingler nedeniyle dizinin final kararı aldığı öğrenildi.

korkma-ben-yanindayim-7-bolum-fragmani-yayinlandi.webp

Birsen Altuntaş'ın habebrine göre; Kanallar şimdiden yeni yeni yayın dönemi için hazırlıklara başladı. Bu sezondan kalan hangi dizilerin yeni sezona taşınacağı merak konusu olurken tek tek final haberleri de gelmeye başladı. Dün yeni bölümü yayınlanan “Korkma Ben Yanındayım” için final kararı alındı. MedYapım imzalı dizi 7. bölümde ekrana veda edecek. Kulislerden sızan bilgilere göre NOW‘un şu anda yeni sezonda da devam edecek iki dizisi “Hudutsuz Sevda” ve “Kızıl Goncalar”… Diğer diziler Yabani, Gaddar, Şahane Hayatım ve Kirli Sepeti ise sürpriz bir gelişme olmazsa bitecek.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar