Oktay Kaynarca'nın başrolü olduğu dizisine yeni oyuncu! Kadro baştan sona değişiyor...

Oktay Kaynarca'nın başrolü olduğu dizisine yeni oyuncu! Kadro baştan sona değişiyor...
Kasaba Doktoru’nun ardından çok sayıda teklif alan başarılı oyuncu Ozan Akbaba’nın yeni dizisi merak konusu olurken yeni bir anlaşmaya imza attı. ATV ekranlarında yayımlanan Oktay Kaynarca'nın başrol oyuncusu olduğu diziye katıldı

Ben Bu Cihan'a Sığmazam dizisinde oyuncu değişiklikleri yaşanacak. İddiaya göre bazı oyuncular diziye veda edecek. Veda edecek oyuncuların yerine ise peş peşe anlaşmalar yapılıyor.

BEN BU CİHAN'A SIĞMAZAM DİZİSİNE FLAŞ OYUNCU

Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Ozan Akbaba fenomen dizi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın ardından Kasaba Doktoru’nda başrol oynamıştı. Projesi bittikten sonra çok sayıda diziden teklif alan ünlü oyuncunun yeni adresi belli oldu. Akbaba, kulislerden sızan bilgilere göre eski rol arkadaşı Oktay Kaynarca’nın dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisiyle setlere dönüyor.

ozanakbaba-1538676478-1882877228553732012-192814666.jpg

Ozan Akbaba’nın dizide “Gardaşov” rolüne hayat vereceği ve Cezayir’e yardım için gelen Azeri iş insanı rolüne hayat vereceği iddia edildi.

Türk televizyon dünyasına yeni bir soluk getiren Ben Bu Cihana Sığmazam, aksiyon ve dram türlerini başarıyla harmanlayarak seyircilerin beğenisini kazanıyor. Güzel Adamlar Medya ve KYN Production imzası taşıyan dizi, ilk bölümü ile 20 Eylül 2022 tarihinde izleyicilerle buluştu.


Başrollerinde usta oyuncular Oktay Kaynarca, Ebru Özkan, Pelin Akil, Burak Çelik ve İsmail Demirci'nin yer aldığı dizi, sıradışı hikayesi ve etkileyici performansları ile dikkat çekiyor. Ben Bu Cihana Sığmazam, bir yandan aksiyon dolu sahneleri ile seyircileri ekran başına kilitleyerek adrenalini yükseltirken, diğer yandan dramatik öğeleri ile duygusal bir yolculuk sunuyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar