Show TV Çukur dizisindeki Aliço'dan yeni dizi! Kadroda usta oyuncu da yer alıyor

Show TV Çukur dizisindeki Aliço'dan yeni dizi! Kadroda usta oyuncu da yer alıyor
Ercan Kesal'ın başrol oyuncusu olduğu Show TV'nin Çukur dizisinde Aliço karakterine can veren Rıza Kocaoğlu yeni dizi anlaşması yaptı

Show TV ekranlarında yayımlanan Çukur dizisi final yapmasına rağmen Rıza Kocaoğlu birçok kişi tarafından Aliço olarak hatırlanıyor.

Rıza Kocaoğlu'nun yeni dizi anlaşması yaptığı öğrenildi. Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Halit Ergenç ile Funda Eryiğit’i buluşturacak olan Netflix’in “Adsız Aşıklar” dizisinin kadrosuna Rıza Kocaoğlu katıldı.

Halit Ergenç’in Gain için çekilecek olan “Yarınlar Yokmuş Gibi” dizisi 9 Aralık’ta sete çıkacak. Ünlü aktör, Tuba Büyüküstün’le başrolünü oynayacağı 4 bölümlük mini dizinin çekimleri biter bitmez Netflix için “Adsız Aşıklar” dizisinin çekimlerine başlayacak. Umur Turagay’ın yöneteceği dizinin başrol kadın yıldızı Funda Eryiğit olmuştu. Dizinin kadrosuna Rıza Kocaoğlu da katıldı.

Son olarak yine Netflix için çekilen Özgür Önurme’nin yaratıcısı ve yönetmeni olduğu Asaf dizisinde rol alan Kocaoğlu “Adsız Aşıklar” dizisinde “Arda” rolüne hayat verecek. Başar Başaran’ın yazdığı Cumartesi Film imzalı dizi 8 bölümden oluşacak.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar