Star TV herkesi üzdü. İddialı diziye apar topar final kararı

Star TV herkesi üzdü. İddialı diziye apar topar final kararı
Yayınlanma:
A+ A-
Star TV'de yayınlanan bir dizi daha final yapıyor. Kanal tüm bütçeyi Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in başrollerindeki Yalı Çapkını dizisine aktarmak istiyor

Star TV ekranlarında yayınlanan bir dizi daha final yapıyor. Dev bütçelerle yayınlanmaya başlayan dizi kısa sürede ilgi odağı olmuştu.

ÜZÜCÜ HABER GELDİ

TMC Film ile Alim Yapım’ın imza attığı “Gecenin Ucunda” dizisi salı akşamları seyirciyle buluşuyordu. Gelen bilgilere göre dizinin final bölümü çekildi.

Birsen Altuntaş'ın yayınladığı habere göre; Gecenin Ucunda dizisi Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftini yıllar sonra bir araya getirdi. Ünlü çiftin aynı zamanda yapım ortağı olduğu dizi reytinglerde beklentiyi bir türlü karşılayamamış ancak yurt dışı satışı nedeniyle devam etmişti.

831e98d4-ea10-4299-bae0-0fee071bfa46.jpg

Zuhal Olcay, Sarp Levendoğlu, Bertan Asllani ve Tuba Ünsal gibi ünlü isimleri buluşturan dizi yurt dışı satışları nedeniyle 26. bölümde ekrana veda edecek. Peride Celal’in aynı adlı eserinden uyarlanan dizinin final bölümünün çekimi bu hafta tamamlandı.

GECENİN UCUNDA DİZİSİ HAKKINDA BİLGİLER

Gecenin Ucunda, TMC Film ve Âlim Yapım imzalı, ilk bölümü 5 Ekim 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Barış Erçetin'in üstlendiği, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür'ün yazdığı, başrollerini Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Tuba Ünsal ve Sarp Levendoğlu'nun paylaştığı dram ve romantik türdeki Türk televizyon dizisidir.Dizi, 25 Nisan 2023 tarihinde yayımlanacak olan 26. bölümüyle final yaparak sona erecektir

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar