Tepkiler üzerine geri adım attılar! Kanal D dizisi İnci Taneleri dizisinin ekibi özür diledi

Tepkiler üzerine geri adım attılar! Kanal D dizisi İnci Taneleri dizisinin ekibi özür diledi
'İnci Taneleri'nden 'Hatıran Yeter' şarkısıyla ilgili özür açıklaması...

"İnci Taneleri" dizisi, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde Yılmaz Erdoğan'ın çıplak sesle seslendirdiği "Hatıran Yeter" şarkısı büyük ilgi gördü. Üstelik şarkının bestesinin Ferdi Tayfur'a ait olduğunu belirterek izleyicileri şaşırtmayı başardı. Bu durum üzerine dizi ekibinden yapılan özür açıklaması ise dikkat çekti.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKMİŞTİ

İnci Taneleri' dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizinin son bölümünde Yılmaz Erdoğan çıplak sesle 'Hatıran Yeter' şarkısını seslendirdi ve şarkının bestesinin Ferdi Tayfur’a ait olduğunu söyledi. Dizi ekibinden bu konuyla ilgili bir özür açıklaması yayınlandı.

images.jpg

Açıklamada “İnci Taneleri’nin 3. bölümünde ilk olarak Ferdi Tayfur ustamızın yorumuyla ünlenen ‘Hatıran Yeter’ şarkısını bestesinin de Ferdi Tayfur’a ait olduğu söylendi. Bu yanlışlık için özür dileriz. Bu şarkının sözleri şair Ahmet Selçuk İlkan’a, müziği ise sayın Yılmaz Tatlıses’e aittir. Bu harika eseri hayatımıza katan ustalara saygılarımızı sunuyor, bu vesileyle sayın Yılmaz Tatlıses’i rahmetle anıyoruz…” ifadelerine yer verildi.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar