TRT1 ekran yüzünü FOX TV'ye kaptırdı! Artık orada yer alacak

TRT1 ekran yüzünü FOX TV'ye kaptırdı! Artık orada yer alacak
Yayınlanma:
A+ A-
TRT1 ekranlarında yayımlanan Balkan Ninnisi dizisinde uzun bir süre yer alan Erdal Özyağcılar artık FOX TV ekranında seyirci karşısında olacak. Anlaşmanın resmen yapıldığı öğrenildi

TRT1 ekranlarında yayımlanan ''Balkan Ninnisi'' dizisinde 25 bölüm boyunca yer alan Erdal Özyağcılar artık FOX TV ekranında seyircilerle buluşacak.

Erdal Özyağcılar'ın yeni dizisiyle ilgili bilgiler de belli oldu. Usta oyuncunun yeni adresi Çağatay Ulusoy'un da yer aldığı ''Gaddar'' dizisi oldu.

Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Hafta başı sete çıkması planlanan FOX’un “Gaddar” dizisinin kadrosu başarılı oyuncularla her geçen gün daha da güçleniyor.

61b8b80586b24525084b1743.jpg

“Gaddar” dizisi FOX’un flaş projelerinin başında yer alıyor. Kerem Çatay’ın patronu olduğu Ay Yapım imzalı diziyi “Çukur” ve “Üç Kuruş”un başarılı yönetmeni Sinan Öztürk çekecek. Merakla beklenen dizinin kadrosuna son olarak ikinci sezonu Gain’de yayınlanan “Şahsiyet” dizisindeki etkileyici performansıyla bir kez daha hayranlık uyandıran usta aktör Erdal Özyağcılar katıldı.

kapak-100918.jpg

ERDAL ÖZYAĞCILAR'IN CANLANDIRACAĞI KARAKTERLE İLGİLİ BİLGİLER

Erdal Özyağcılar, “Gaddar”da Ekber Baltacı adlı, oğluyla çatışma içinde olan acımasız bir kabadayıyı canlandıracak. Hürer Ebeoğlu’nun yazdığı dizide Çağatay Ulusoy (Levent), Onur Saylak (Müdür), Sümeyye Aydoğan (Aydan), Laçin Ceylan (Fatma), Hakan Salınmış (Davut), Fatih Berk Şahin (Rüzgâr), Deniz Özerman (Fikriye), Aytek Şayan (Gürkan) ve Neslihan Yeldan (Oya) başlıca rolleri canlandıracak.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar