Yargı dizisinin yerine gelen dizi belli oldu. Kanal D ilk tanıtımı yayımladı bile

Yargı dizisinin yerine gelen dizi belli oldu. Kanal D ilk tanıtımı yayımladı bile
Kanal D ekranlarında yayımlanan Yargı dizisinin yerine gelecek dizi belli oldu. Yalan dizisi geliyor

Kanal D ekranlarında uzun bir süredir izleyicilerle buluşan ve büyük ilgi gören Yargı dizisi final yapmaya hazırlanıyor. Ancak, dizi tutkunlarını üzecek bir haber değil çünkü yerine oldukça iddialı bir yapım geliyor. Yapımcılığını ve senaristliğini usta isimlerin üstlendiği Yalan dizisi, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kanal D’nin başrollerini Aslıhan Güner ve Feyyaz Duman’ın canlandıracağı Süreç Film imzalı dizisi Yalan’ın ilk 3 bölümünün çekimleri tamamlandı.

images.jpg

“Yalan“ dizisi merakla bekleniyor. ’de yayınlanacak olan dizi hapishaneden çıkan ve bir yalanın ortasına düşen Melike’nin dramatik hikâyesini anlatıyor. Hakan İnan’ın, Murat Boyacıoğlu’nun yazdığı dizinin adının değişeceği gündemdeydi ama son gelen haberlere göre aynı isimle yola devam edilecek.

Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Renan Bilek, Kubilay Tunçer, Eylül Tumbar, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören ve Zeynep Eronat’ı buluşturan dizinin bu sezon bitmeden 6 bölümünün yayınlanması planlanıyor. Şimdi kanal diziyle ilgili yayın günü planı yapıyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar